10-مي خواستم بدونم اگر كسي با اختيار خودش دائم در شيفت شب يا عصر در محل كار حاضر بشود نوبتكاري مي گيرد يا نه و اگر تعلق مي گيرد چند درصد مي باشد.؟

پاسخ:
14.00

یکی از شروط اصلی در پرداخت نوبت کاری از سوی کارفرما آن است که (کار) در طول ماه گردش داشته باشد که این موضوع  در ماده 55 قانون کار آمده است .لذا چنانچه کارگر بصورت دائم در شیفت شب یا عصر کار نماید مشمول پرداخت نوبت کاری نخواهد بود .

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA