حسبنا الله و نعم الوکیل

تخته سیاه شروع به کار کرد

 

 طرح آموزش مجازی حقوق کار وب سایت حقوقی مشاور رهنما با نام  تخته سیاه آغازبه کار نمود . این طرح در راستای بهره گیری از محیط مجازی برای آموزش و اعتلای فرهنگ حقوق کار و افزایش آگاهی های کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی مرتبط با قوانین و مقررات کار  طرح ریزی شده است. ما معتقدیم  آموزش از طریق محیط مجازی موجبات صرفه جویی در وقت را برای فعالان اقتصادی بهمراه خواهد داشت  .

يكي از اركان اصلي در مديريت، نيروي انساني است و هر مدير، شركت يا سازمان ناگزير است با بكارگيري نيروي انساني، اهداف سازماني خود را محقق كند. بكارگيري و تعامل با نيروي انساني يكي از پيچيده ترين بخش هاي فعاليت مديران است و در اين بين علاوه بر تمام تلاش هاي لازم از سوي مديريت براي بهبود روابط انساني در محيط كار، تعريف رابطه رسمي بين نيروي انساني و سازمان مهمترين خواسته طرفين است كه در چارچوب قانون كار شكل مي گيرد. شناخت كافي از قانون كار و آثار و تعهدات آن موجب مي شود مديران و شركتها روابط خود با نيروي انساني را به گونه اي تنظيم نمايند كه هم پاسخگوي نيازمندي ها و تعهدات نيروي انساني باشند و هم رضايت نيروي انساني و بهره وري مستمر و سوددهي پايدار را براي سازمان خود تضمين كنند.

در اين دوره آموزشی افراد برابر برنامه زمان بندی انجام شده  با موضوعاتی همچون  1- دامنه شمول قانون کار 2- شرایط کار 3- قرارداد کار 4- مراجع حل اختلاف5- نحوه انعقاد قرارداد 6- محاسبه حقوق و مزایا ،  صدورفیش حقوقی  7- تکمیل لیست بیمه و  تسویه حساب آشنا مي شوند . از طرفی  افراد  می توانند سوالات خویش را از طریق گزینه ارسال سوال که در صفحه اصلی وب سایت درج گردیده است مطرح نمایند  ، متعاقبا  ارائه دهنده مطالب سوالات شما را بررسی و پاسخ آن را در قسمت گزینه پرسش پاسخ به سوالات درج می نماید  و از اين طريق  افراد علاوه بر  دریافت پاسخ سوال مورد نظر خود، با سوالات ديگر شركت كنندگان آشنا شده و راهكارهاي لازم را با جزئيات بيشتر از سوي ارائه کننده مطالب  دوره دريافت مي‌كنند.

         اطلاعات دوره آموزشی

عنوان

دوره آشنایی با قوانین و مقررات کار  

مخاطبان

کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی

رئوس مطالب

1-      دامنه شمول قانون کار

2-      شرایط کار

3-      قرارداد کار

4-      مراجع حل اختلاف

5-     نحوه انعقاد قرارداد

6-     محاسبه حقوق و مزایا ،  صدورفیش حقوقی

7-     تکمیل لیست بیمه و  تسویه حساب

ارائه کننده مطالب

آقاي هاشم باغبان نژاد

تحصیلات : فوق لیسانس حقوقی

سوابق کاری :

سرپرست دفتر امور حقوقی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی
رییس هیات تشخیص شهرستان مشهد
دبیر کمیته روابط کار اداره کار و امور اجتماعی خراسان رضوی
عضو کمیته حقوقی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی
مسئول آموزش قوانین مرتبط با کار جهت روسای ادارات کار و امور اجتماعی خراسان رضوی

مسئول  آموزش ماموران ابلاغ  اداره  روابط کار شهرستان مشهد

زمانبندی

یکشنبه – چهارشنبه  

                                             هدف ما ارتقاء معلومات شما در زمینه قوانین و مقررات کار است

                                                           باتشکر مدیریت وب سایت مشاور رهنما